• Konkursy

• III Powiatowy Konkurs Wiedzy Technicznej

W dniu 18 kwietnia 2018 roku odbył się III Powiatowy Konkurs Wiedzy Technicznej w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Kwidzynie.

Organizatorami były największe firmy produkcyjne w powiecie kwidzyńskim: Jabil, Lacroix Electronics, International Paper, KBR Poland oraz CKZiU we współpracy ze szkołami technicznymi– w tym naszą szkołą.

Uczestnicy konkursu zmagali się w czterech kategoriach: elektronicznej, informatycznej, mechanicznej i papierniczej.

Konkurs składał się z testów oceniających zdolność logicznego myślenia oraz znajomości wiedzy kierunkowej a także zadanie praktyczne.

W kategorii papierniczej brało udział 20 uczniów: 7 z III TP i 13 z IV TP.

Zwycięzcy:

I miejsce - Monika Ciepłuch - IV TP

II miejsce - Marcel Bonczkowski - IV TP

III miejsce – Kacper Kubacki - III TP

Laureatom gratulujemy a wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursie.