• Projekty edukacyjne

• Projekt edukacyjny "Gościnnie w Twojej szkole"

Projekt obejmuje lekcje online w formie webinarów prowadzonych przez Panią Lidię Klebba. Trener prowadzi szkolenie “na żywo” przekazując uczestnikom wybrane zagadnienia na prezentacji i omawiając wszystkie kwestie merytoryczne. W czasie szkolenia prowadzący angażuje uczestników webinaru zadając pytania, na które można odpowiadać na czacie albo robiąc ankiety online, których wyniki od razu pojawiają się na ekranie. Dzięki tym zabiegom spotkanie staje się w pełni interaktywne. Po każdym szkoleniu następuje sesja pytań i odpowiedzi, podczas której można wyjaśnić wszystkie wątpliwości związane z omawianym tematem.

Program "Gościnnie w Twojej szkole" trwał od grudnia 2020 - czerwca 2021. W tym czasie odbyło się 27 webianarów. Przewidziana jest kontynuacja projektu w kolejnym roku szkolnym.

Jakie są korzyści dla uczniów?

• wprowadzenie nowości: osoby prowadzącej, formy prowadzenia webinaru, miejsca przeprowadzenia spotkania na Facebook – zwiększy ciekawość
            • możliwość wielokrotnego odtworzenia lekcji
            • poznanie zagadnień marketingowych zaprezentowanych w niestandardowy sposób
            • zapoznanie się z formą e-learningu

Tematyka:

• Podstawowe procedury housekeepingu w hotelu
            • Co jest dla mnie tak naprawdę ważne?
            • Co dobrego cele robią w naszym życiu?
            • Czym jest zarządzanie reputacją marki?
            • Praca na statkach - historia, która warto poznać
            • Jak się poprawnie buduje się ofertę pobytową hotelu!
            • Kultura obsługi gościa
            • Psychologia kolorów w marketingu i reklamie.
            • i wiele innych

Szczegóły projektu oraz webinaria do obejrzenia są dostępne pod linkiem:

Tekst: Marlena Kotłowska

Foto: https://www.lidiaklebba.com/blog/marketing/goscinnie-w-twojej-szkole-projekt-edukacyjny/