• Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2

• Kierunki

• CUKIERNIK
          • „Słodkie życie to podstawa, dobry torcik i zabawa”. Zawód pozwalający na zdobycie wiedzy i umiejętności związanych z produkcją ciast, ciastek, tortów, deserów, pieczywa cukierniczego. Niezbędne są zdolności manualne przy zdobieniu tworzonych tortów.
            Organizację zajęć praktycznych zabezpiecza szkoła.

• KUCHARZ
          • „Gotowanie to tworzenie, kulinarnych dzieł mnożenie”. Kierunek poszukiwany we współczesnym świecie – może i Ty zostaniesz Master Chefem, a Twoja kreatywność zapewni Ci atrakcyjną pracę.
            Organizację zajęć praktycznych zabezpiecza szkoła.

• KLASA WIELOZAWODOWA
          • Zawody: piekarz, sprzedawca, przetwórca mięsa, fryzjer, magazynier - logistyk, i inne
            Musisz mieć umowę o naukę zawodu z wybranym rzemieślnikiem, najlepiej zrzeszonym w Cechu Rzemiosł Różnych w Kwidzynie ul. Grudziądzka,

• PIEKARZ I SPRZEDAWCA