• Stypendia

• Najlepsi uczniowie w zawodzie technik papiernictwa 2023

23 czerwca 2023 roku najlepsi uczniowie w zawodzie technik papiernictwa zostali docenieni przez Firmę MM sp. z o.o. wręczeniem stypendium dla uczniów najstarszych klas:

- z klasy 4 to Michał Wasiniak, którego  średnia ogólna  wynosi w tym roku 5, 53, a z przedmiotów zawodowy:  5,80

- oraz z klasy 3 - Dawid Kotowski. Jego wyniki to średnia ze wszystkich przedmiotów : 5,25, natomiast z zawodowych:  5, 43

Michał otrzymał stypendium w wysokości 2000 złotych, a Dawid 1000 zł.

Dla najlepszych uczniów klas młodszych Firma MM przygotowała upominki rzeczowe. Kajetan Skonieczek  z klasy II uzyskał średnią 4,0 i ogólną i z przedmiotów zawodowych, z klasy 1 wyróżnienie otrzymała Kinga Wojtacka ze średnią ocen: 5,41, a z przedmiotów zawodowych 5,50.

Podczas tej uroczystości dziękowaliśmy również za wieloletnią współpracę Pani Annie Księżopolskiej, która przechodzi  na emeryturę i wszystkie obowiązki dotyczące współpracy ze szkołami średnimi przekazuje Pani Alicji Romanowskiej.

Kwiaty, listy gratulacyjne przekazała również w imieniu Zarządu Powiatu i Pana Starosty pani Danuta Woronowicz, natomiast w imieniu uczniów i nauczycieli Dyrekcja Szkoły. Pani Anna Księżopolska została Honorowym Absolwentem Zespołu Szkół nr 2 w Kwidzynie.

Najlepszy absolwent 2023 w zawodzie technik papiernictwa Kopecka Oliwia

Średnia ocen ze wszystkich przedmiotów, jaką uzyskała Oliwia w ciągu 4 lat nauki to 5,25. Z przedmiotów zawodowych 5, 5. Średni wynik egzaminów zawodowych Oliwii to 94%.

Za wysokie wyniki w nauce, wzorowe zachowanie i bardzo dobry wynik egzaminów Firma MM sp. z o.o.  ufundowała stypendium w wysokości 3000 zł. Czek na tą sumę i nagrody rzeczowe, w imieniu Firmy, wręczyła Pani Anna Księżopolska HR Generalist obecna na uroczystym zakończeniu roku dla klas IV – tych po gimnazjum.

Oliwia to nie tylko świetna uczennica, to również ambasadorka firmy MM, zawsze pozytywnie wypowiada się o firmie, napisała artykuł do biuletynu firmowego opisując wrażenia z praktyki zawodowej. Oliwia chętnie angażowała się w sprawy szkoły, uczestnicząc w wielu imprezach i reprezentując szkołę również jako Wolonariuszka.