• ZJAZD 2023

• Otwarcie Szkolnej Sali Historii  i Tradycji
          • Otwarcie Szkolnej Sali Historii i Tradycji

• 20.06.2023 17:52
          • Święto Szkoły to okazja do pochwalenia  się tym, co najlepsze u nas: wnętrza, dekoracje, wyposażenie, nowe pracownie, odnowiona fasada, ale i cenna historia szkoły zatrzymana w Izbie Pamięci dopieszczanej przez ostatnie pół roku przez Pana Antoniego Barganowskiego i Pana Henryka Michalika.

• Uroczystości Jubileuszowe

• 20.06.2023 18:11
          • Po mszy świętej odbyła się uroczystość w auli szkoły. Były gratulacje, podziekowania i fala wspomnień od wszystkich przybyłych gości. Występ i przedstawienie  Zespołu Salem dopełniło część oficjalną.
            Miło było słyszeć pochwały z ust Absolwentów i zaproszonych gości: senatora Leszka Czarnobaja, Pani kurator Anny Ciewiertni, Przewodniczącego Rady Powiatu Pana Jerzego Śniega, Starostwa Powiatowego: Pana Jerzego Godzika, Pani Danuty Woronowicz i Pani Anny Baranow, Radnej Pani Justyny Liguz,  Pani Ewy Śmiejkowskiej, Dyrektorów szkół: Pana Adama Kufel ze Świecia i z Kwidzyna: Pani Eweliny Braun, Joanny Poźniak, Magdaleny Nahornej, Katarzyny Rudnik, Dariusza Wichowskiego  oraz związków zawodowych: Pani Jolanty Szulc i Pani Ewy Lulińskiej.
            Zaszczytem było gościć Absolwentów, emerytowanych Nauczycieli i Pracowników szkoły.

• 70-lecie Szkoły - Msza Święta

• 19.06.2023 21:25
          • 70 lata minęło, a nasza szkoła piękna i kwitnąca. Tętni życiem każdego dnia dzięki Uczniom i Pracownikom szkoły, a 17 czerwca 2023 roku dzięki Absolwentom 🎓. XI Zjazd Absolwentów rozpoczął się mszą świętą w Katedrze św. Jana Ewangelisty w Kwidzynie w intencji uczniów, nauczycieli i absolwentów.

• XI Zjazd Absolwentów z okazji 70-lecia Szkoły

• 11.05.2023 21:03
          • Szanowni Absolwenci, Dyrekcja Szkoły i Komitet Organizacyjny Absolwentów ma zaszczyt zaprosić na XI Zjazd Absolwentów z okazji 70-lecia Szkoły, który odbędzie się w dniach 17 – 18 czerwca 2023 r.