• Konkursy gastronomiczne

• Konkurs Kulinarnym im. Wiktora Kulerskiego w Grudziądzu

Wyjątkowy smak zielonych warzyw i jasnych, gorących sosów przyniósł Naszej Szkole zwycięstwo. Nasi uczniowie zdobyli I i III miejsce w Konkursie Kulinarnym im. Wiktora Kulerskiego w Grudziądzu, który odbył się 10 maja 2022 r. Zielony Groszek z przyjaciółką pietruszką przyniósł zwycięstwo trójce kucharzy - Klaudii Reszczyńskiej, Oliwii Sosnowskiej oraz Kacprowi Szypkowskiemu z klasy 3TG/G. Zaszczytne trzecie miejsce na podium przypadło drugiej Naszej drużynie którą reprezentowały: Maja Libiatowska, Oliwia Wasińska oraz Martyna Czarnowska z klasy 3TG/P. Dziewczęta przygotowały - szpinak o delikatnym smaku i aromacie gałki muszkatołowej. Oba zespoły zadbały o piękną aranżację stołu oraz przygotowanie dań obiadowych, które podbijały smak zielonych warzyw i sosów.

Za przygotowanie zespołów odpowiedzialne były :Ewa Ziółkowska i Joanna Domańska

GALERIA ZDJĘĆ: