• Stypendia

• Najlepsi uczniowie w zawodzie Technik Papiernictwa 2021/2022

Najlepsi uczniowie w zawodzie Technik Papiernictwa roku szkolnego 2021/2022 to: Michał Wasiniak z klasy III po podstawówce, Dawid Kotowski z klasy II oraz Kajetan Skonieczek - uczeń klasy I.

Na uroczystym zakończeniu Roku Szkolnego przedstawiciele firmy MM, zgodnie z podpisaną umową o współpracy ze szkołą, Pani Aleksandra Klecha - Dyrektor do spraw pracowniczych oraz Pani Anna Księżopolska- HR Generalist wręczyli upominki od firmy oraz czeki na sumę 2000 zł i 1000 zł - za najwyższe średnie: Michała 5,50 i Dawida 4,94. Serdecznie dziękujemy, a uczniom, ich rodzicom i wychowawcom gratulujemy z całego serca. Wsparcie wychowawców: Pani Elżbiety Sawickiej, Pani Honoraty Gruszka oraz Pani Jolanty Klimek jest nieocenione.

Dyrektor Henryk Czyżewski wręczył dyplom podziękowania za organizację staży i praktyk zawodowych dla uczniów naszej szkoły.