• Projekty edukacyjne

• Projekt edukacyjny Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku "Klasa akademicka"

Klasa akademicka przeznaczona jest dla uczniów szkół branżowych, zainteresowanych kontynuacją nauki w kierunku hotelarskim gastronomicznym, turystycznym w Wyższej Szkole Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku. Uczniowie mogą rozwijać zainteresowania związane z branżą HoReCa oraz turystyką. Absolwenci tego profilu będą mogli podjąć studia na preferencyjnych warunkach w WSTiH, przygotowujące do pracy zawodowej.

W ramach projektu uczniowie i pracownicy szkoły uczestniczyć będą w:

• konferencjach i sesjach naukowych oraz wykładach otwartych,
          • wybranych wykładach prowadzonych przez wykładowcę WSTiH lub zaproszonego eksperta,
          • dniach otwartych uczelni połącznych z wizytą studyjną w wybranych hotelach,

Uczniowie i pracownicy szkoły będą mieli możliwość:

• podejmować studia wyższe oraz kursy, na zasadach określonych przez Uczelnię przy zachowaniu preferencyjnych warunków,
          • korzystać ze zbiorów bibliotecznych Uczelni oraz platformy edukacyjnej "Moodle",
          • uczestniczyć w kursach branżowych zakończonych certyfikatem.

Fot. https://pl.wikipedia.org/wiki/Wyższa_Szkoła_Turystyki_i_Hotelarstwa_w_Gdańsku