• Najlepszy papiernik

• Najlepsi papiernicy 2019

Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 2018/2019, przedstawiciele IP - Kwidzyn, firmy patronującej klasom Technikum Papiernictwa w naszej szkole:

pani Aleksandra Klecha – dyrektor do spraw pracowniczych oraz pani Anna Księżopolska – specjalista HR, złożyli gratulacje i wręczyli torby z upominkami ufundowanymi przez IP, najlepszym uczniom klasy I, II i III TP.

Z najlepszym wynikiem, rok szkolny 2018/2019 w Technikum Papiernictwa ukończyli:

• klasę III – Maciej Kogut – 4,8 sprawowanie wzorowe
            • klasę II – Jezierski Jakub – 4,07 – sprawowanie bardzo dobre
            • klasę I – Zieleniak Michał – 4,17 – sprawowanie bardzo dobre

Uczniowie klasy II i III otrzymali również symboliczny czek w wysokości odpowiednio 1000 zł i 2000 zł za najlepsze wyniki w nauce. Ufundowane stypendium wpłynie na konto uczniów. Serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkim uczniom naszej szkoły wspaniałych wakacji.