• Power 2020/2022

• ZAKOŃCZENIE PROJEKTU

28.09.2020 to dzień uroczystego podsumowania Projektu POWER w naszej Dwójce. Od tygodnia grupa drugiej mobilności wspominała swój pobyt z maja, a dziś wszyscy zaprezentowali swoje zawodowe doświadczenia przed zaproszonymi gośćmi.

Dziękujemy serdecznie za przybycie Uczniom ze Szkół Podstawowych SP2, SP4 oraz SP5 wraz z opiekunami. Dziękujemy Pracodawcom, Wychowawcom uczestników Projektu oraz uczniom klas młodszych, którzy zechcieli przyjść i zobaczyć, co to takiego PROJEKT POWER.

Przy muzyce Zespołu SALEM uczestnicy omawiali prezentacje dopracowane z Panią Aleksandrą Serdacką, wspominając staż i czas wolny spędzony w Maladze. Pan Dyrektor Henryk Czyżewski oraz Pani Wicedyrektor Alicja Szwed wręczyli uczestnikom certyfikaty, zaświadczenia oraz dokument  Europass  przygotowany przez Firmę Euromind i koordynatora projektu Panią Iwonę Grodecką-Trautsolt.

Na koniec zaproszono wszystkich na degustacje hiszpańskich dań przygotowanych przez uczestników Projektu z klas gastronomicznych i cukierników pod okiem Pani Doroty Wojciechowskiej oraz Pani Ewy Ziółkowskiej. Wszystko dopełniały hiszpańskie akcenty przygotowane przez Panią Jolantę Sosnowską i Pana Michała Wejtko. Po więcej zpraszamy Was na stronę https://www.facebook.com/profile.php?id=100063577868841 na Facebooku i Instagrama.

GALERIA ZDJĘĆ: