• Konkursy hotelarskie

• Sprawozdanie z konkursu hotelarskiego 2019 r.

12 i 13 marca 2019 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Noblistów Polskich w Słupsku odbyła się dwunasta edycja Międzywojewódzkiego Konkursu dla Szkół Ponadgimnazjalnych „Mistrz Wiedzy Hotelarskiej”. Konkurs odbywa się pod patronatem Pomorskiego Kuratora Oświaty, Marszałka Województwa Pomorskiego i Prezydenta Miasta Słupska.

Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów technikum hotelarskiego:

Mariusz Wiśniewski i Jędrzej Król.

W pierwszym dniu 20 uczestników dziesięciu szkół z województwa pomorskiego, zachodniopomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, dokonało autoprezentacji, natomiast w II części eliminacji sprawdzali swoją wiedzę pisząc test zawodowy.

Finał tegorocznej edycji konkursu odbył się w Hotelu Grand Lubicz *****

Wsród laureatów znalazł się Jędrzej Król, który zajął III miejsce.

Dla laureatów nagrody ufundowali:

Grand Lubicz Hotel ***** Uzdrowisko Ustka, Sound Garden Hotel Airport *** w Warszawie, Hotel Jantar***Ustka, Hotel Mercure Warszawa Grand, Urząd Marszałkowski województwa pomorskiego w Gdańsku.