• ZJAZD 2023

• 20.06.2023 17:58
        • Podziękowania i gratulacje dla wszystkich organizatorów 👏

• Dziękujemy też serdecznie za wsparcie sponsorom: Firmie  MM Group, Firmie Tor- Pal, Firmie WH Technologies Sp. z o.o. z Prabut, Firmie Intertrans Service sp. z o.o., Nadleśnictwu Kwidzyn, Urzędowi Miasta Kwidzyn oraz Towarzystwu Miłośników Ziemii Kwidzyńskiej.

Dziękujemy bardzo Starostwu Powiatowemu za zmyślny prezent, który wszyscy podziwiali po przekroczeniu progu szkoły: oglądanie kolekcji zdjęć sięgających początków tworzącej się społeczności szkolnej było niesamowitym wrażeniem dla obecnych uczniów, dla Absolwentów i pracowników szkoły.

Serdeczne podziękowania dla sekretarz szkoły: Pani Małgorzaty Talaśki - Berent za przygotowanie cudownej niespodzianki dla wielu Absolwentów. Ich wzruszenie na widok odzyskanych świadectw szkolnych zachowanych w  archiwum, było najlepszym podziękowaniem za wiele godzin spędzonych przez Panią Gosię nad realizacją tego pomysłu.