• Przygotowania do wyjazdu do Hiszpanii

17.07.2021

Uczniowie naszej szkoły bardzo pilnie i intensywnie uczestniczą w przygotowaniach do wyjazdu do Hiszpanii w ramach projektu Power " Europejskie doświadczenie cennym dopełnieniem polskiego wykształcenia".

W miniony piątek odbyły się zajęcia integracyjne, na których postawiliśmy na poznanie siebie, swoich zainteresowań. Bawiliśmy się super!🇪🇸‍🙋‍♀️

W sobotę natomiast odbyła się kolejna lekcja języka hiszpańskiego. Pan Jordi to wspaniały nauczyciel, który daje nam namiastkę językową tego, z czym spotkamy się w Maladze.

Coraz bardziej jesteśmy gotowi do wyjazdu, jeszcze trochę i będziemy pakować walizki, wyjazd we wrześniu!

Hola!

• XXIV Ogólnopolski Konkurs Cukierniczy w Poznaniu

17.07.2021

27.04.2021 odbył się XXIV Ogólnopolski Konkurs Cukierniczy w Poznaniu w formie on-line. W konkursie wzięli udział uczniowie kl.III C w zawodzie cukiernik: Julia Gosik i Bartosz Wolak. Zadania konkursowe obejmowały test z wiadomości teoretycznych oraz zadania praktyczne: tort okolicznościowy, ciasta bankietowe, figurki marcepanowe oraz napis dekoracyjny z czekolady.

Nasi uczniowie znaleźli się wśród laureatów konkursu.

Julia Gosik - IV miejsce

Bartek Wolak - II miejsce

Uczniów do konkursu przygotowywały Panie: Anna Jabłońska, Dorota Wojciechowska oraz Teresa Komorowska

Serdeczne Gratulacje!

• Mistrz Wiedzy Hotelarskiej 2021

17.07.2021

18 marca 2021 r. Sandra Majewska uczennica klasy IV HG wzięła udział w finale Ogólnopolskiego Konkursu "Mistrz Wiedzy Hotelarskiej". Pomimo, że nie zdobyliśmy miejsca na podium, cieszymy się, że mogliśmy reprezentować Naszą szkołę w tak ważnym konkursie. Konkurs odbył się pod patronatem Pomorskiego Kuratora Oświaty, Marszałka Województwa Pomorskiego i Prezydenta Miasta Słupska.

Sandra wzięła udział w dwóch z trzech etapów: autoprezentacji uczestnika oraz w wykonaniu zadania z zakresu obsługi konsumenta. Sandrze gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.